Denis Private Island Hotely Seychely

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

Hotely - Seychely

název hotelu: Denis Private Island


Země:
 
Seychely
Lokalita: 
Popis: Naše mínění:
I dovolená v absolutním stylu Robinsona Crusoe může probíhat na luxusní bázi!

Charakteristika:
Nechodí po světě hodně takových lidí, kteří by dokázali v určitém momentě svého života říct: “Dost bylo stresu a shonu!” a přesídlit daleko od civilizace, do lůna matky přírody. Právě v takovém rozpoložení se před několika lety ocitl průmyslník Pierre Burkhard, a tak zakoupil těchto cca jeden a půl čtverečního kilometru na samém okraji tzv. Seychell Bank, zlomu na mořském dně spadajícím až do hloubky 2000 metrů. A to vše 95 km od Mahe, 55 km od Praslinu a 16 km od “bratříčka” Bird Islandu. Ostrov byl pojmenován po Denisi de Trobriandovi, Francouzovi, který zde přistál r. 1773 s lodí “L´Etoile”. Nalezl zde množství ptáků, obrovských želv a v okolních vodách tzv. mořských krav. Tento mořeplavec zde někde zakopal lahev s důležitými listinami, a tento historický poklad stále ještě čeká na svého objevitele. Téměř celý ostrov je obkroužen pláží z bělostného písku, a je z východní, jižní a jihozápadní strany chráněn korálovým reefem. Povrch ostrova pokrývá souvislý palmový háj, který zajišťuje dostatek stínu. Jediným otevřeným prostranstvím je travnatá přistávací plocha.
Stálé osídlení čítá cca 50 obyvatel, dílem pracujících v hotelu, dílem na kokosové plantáži. Na ostrově je jediná ekumenická kaple v oblasti seychellského archipelu.
Oblíbeným místem návštěvníků ostrova jsou korálové formace na jihozápadě, nazývané “caves”. Díky nespočtu korálů je pobřeží ideální pro šnorchlování, ale i plavci si najdou svá místa. Opravdovou Mekkou je pak ostrov Denis pro rybáře – denně se vyjíždí lodí za korálový reef na lov trofejí, jako jsou tuňáci, mečouni, barracudy a další velké ryby. Hemingwayové, vydejte se na cestu!
Převážnou většina klientů tvoří pochopitelně páry, nicméně hotel se nebrání ani rodinkám s dětmi.

Spojení:
Domácí linkou Air Seychelles cca 30 minut letu. POZOR DŮLEŽITÉ - bez ohledu na váhový limit zavazadel Vašeho dálkového spoje je zde akceptována váha pouze 15 kg v zavazadle s pružným povrchem (soft) plus menší kabinové zavazadlo! Ale na druhou stranu - co tu kromě pár triček a šortek budete potřebovat, že...
LETOVÝ ŘÁD (změna vyhrazena):
Mahe - Denis 11:45-12:15
Denis - Mahe 12:30-13:00
Odlétá-li Váš mezinárodní spoj až večer, můžeme Vám na vyžádání (za příplatek) zařídit komfortní letištní salonek, případně zapůjčení vozu pro prohlídku ostrova Mahe.

Hotel:
Hlavní budova s recepcí postavená v čistě kreolském stylu, restaurant s kreolskou i mezinárodní kuchyní, nefalšovaný vinný sklep, bazén s lehátky, slunečníky a osuškami, bar, lounge, knihovna s TV, stolní hry, internetový koutek (za úhradu), boutique.

Pokoje:
Celkem 26, ze kterých 10 je základní kategorie Deluxe Beach Cottage o 130m2, krytých místní bujnou vegetací. Všechny mají kryté posezení, prostornou otevřenou koupelnu s vanou/sprchou, WC, bidetem, župany, fénem a žehličkou, dále telefon, přípojku na iPod, klima, stropní ventilátor, malou ledničku, varnou konvici (káva/čaj), malou zahradu s venkovní sprchou a terasu směrem k moři. 10 Beachfront Spa Cottages (cca 150m2) je stejně vybavených, mají větší terasu a wellness pavilonek.
V cottage mohou být kromě dvou dospělých ubytovány i dvě děti až do dovršených 17 let, ovšem pouze na jedné přistýlce!

Aktivity:
Tenis, šnorchlování, kajaky, biliár. Za úhradu potápění a rybaření, masáže.
POTÁPĚNÍ - okolo ostrova se nacházejí nejvyhlášenější lokality v rámci celého seychellského souostroví. Hotel má vlastní PADI centrum včetně nabídky kurzů potápění.

Stravování:
Plná penze - snídaně a obědy formou buffetu, večeře buffet nebo menu.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Na ostrově
Úroveň: 5*
Vybavení: 
Sport v místě: bazén
Sport v okolí: 


  

fotografie hotelu

poptávka hotelu

Termín nástupu:
Délka pobytu:
 
Mám zájem o nabídku letenky
Počet osob
  Počet dětí:
ve věku:
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
*Povinné údaje
poznámka:


novinky

doporučujeme

Cesta kolem světa po obratníku Kozoroha
Cesta kolem světa po obratníku Kozoroha
Austrálie

23.09.2018-17.10.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 199990,- Kč
Velká cesta východní Kanadou a USA
Velká cesta východní Kanadou a USA
Kanada

01.08.2018-15.08.2018
Beze stravy, pravidelná letecká linka

 83090,- Kč
Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauritius: Jižní svahy přejí golfu all inclusive
Mauricius
Heritage Awali Golf & Spa Resort
12.10.2018-21.10.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 65990,- Kč
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi - Tsarabanjima
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi - Tsarabanjima
Madagaskar
Constance Tsarabanjima
25.05.2018-03.06.2018
All inclusive, pravidelná letecká linka

 89090,- Kč